Firma SM Company powstała w 2015 roku. Nasza działalność od początku opierała się na budowaniu zaufania u Klientów i dotrzymywaniu słowa, jakie dajemy. Czy to w wyznaczonym terminie zakończenia prac, czy efekcie końcowym – obietnicę zamieniamy w czyn. Konkurencja na rynku wykończeniowym wnętrz jest ogromna, a jednak SM Company zdołała zdobyć ugruntowaną pozycję i szacunek tych, którzy korzystają z naszych usług. Wytrwaliśmy tyle lat, kierując się tymi samymi zasadami: utrzymujemy wysoką jakość, jesteśmy terminowi, można nam zaufać. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu nigdy tak naprawdę nie potrzebowaliśmy reklamy, bo Klienci pojawiali się poprzez rekomendacje innych zadowolonych Klientów. To dla nas największy zaszczyt. Z wieloma z nich utrzymujemy przyjacielskie stosunki przez wiele lat, wracając do nich na kolejne zlecenia.

Siła naszego zespołu – talent, pasja, kreatywność

Tworzymy zgrany zespół, który współpracuje z zaufanymi architektami, stolarzami, ekipami remontowymi. Architekci sami nas pytają o współpracę przy najtrudniejszych remontach wnętrz dla swoich Klientów. Wiedzą, że nie odpowiemy im na kreatywne wyzwania – „nie da się”. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, bo czujemy się twórcami w swojej pracy i wkładamy w nią całą wiedzę, pasję, doświadczenie. Im ambitniejszy projekt, tym większa duma z jego realizacji.

Uważamy, że tylko naprawdę wysoka jakość usług może się przebić we współczesnych realiach. Klienci mają wybór, pytają, sprawdzają i są coraz bardziej świadomi każdej wydanej złotówki. Dlatego nie idziemy na ustępstwa. Wszystko, co oddajemy pod klucz, musi być dokładnie takie, jak tego oczekiwał Inwestor.

Pomagamy w inwestycjach na lata

Tworzymy przestrzenie, które służą ludziom latami. To niezwykle odpowiedzialne zadanie, a my bez obaw się go podejmujemy – niezależnie, czy są to wnętrza prywatne, usługowe, biznesowe. Przykładamy tak samo wiele uwagi do niewielkiego projektu, jak i do ogromnych przedsięwzięć.

Mieliśmy okazję współpracować z firmą MILKE, która jest producentem elementów betonowych. Z powodzeniem wykonywaliśmy dla nich realizacje różnych projektów. Nasze portfolio staje się rozrasta, a my tak samo jak przed laty, z zaangażowaniem i pasją podejmujemy się coraz to nowych wyzwań.

Planujesz życiową inwestycję i szukasz zespołu, który zdejmie z Ciebie jej ciężar? Dobrze trafiłeś! Podczas spotkania wysłuchamy Twoich potrzeb i na tej podstawie opracujemy plan działań. Nie musisz mieć swojego architekta i innych wykonawców. Dysponujemy kompletną siatką fachowców. Dokonamy wyceny oraz podpiszemy umowę. Zajmiemy się zakupem materiałów, zorganizujemy ekipę i będziemy stale nadzorować jej pracę. Przed przekazaniem gotowego wnętrza, dokładnie je wysprzątamy, tak byś mógł od razu z niego korzystać. Dostajesz ponadto roczną gwarancję na nasze prace.

SM Company – z nami ciężkie staje się lekkie!